Naujienos
Komunikacijos seminaras
2016-03-25

Lietuvos aktuarų draugijos vardu kviečiame Jus dalyvauti seminare "Efektyvi komunikacija", vyksiantį 2016 m. balandžio 27 d. Vilniuje.

Seminaro metu kiekvienas dalyvis turės galimybę patobulinti savo komunikacijos, pristatymo bei pasisakymo prieš verslo auditoriją įgūdžius. Seminaro didžiąją dalį sudaro praktinės užduotys, papildytos būtiniausia teorija bei realiais pavyzdžiais. Dalyviai seminaro metu išmoks efektyviai paruošti pristatymą, glaustai ir aiškiai išreikšti savo mintis tikslinei auditorijai, kiekvienas turės galimybę gauti atsiliepimų apie pristatymą bei patarimų, kaip įveikti jaudulį, pritraukti auditorijos dėmesį, valdyti balso toną bei kūno kalbą ir efektyviai perteikti savo mintis kitiems.

Daugiau informacijos kvietime.

 
Visuotinis susirinkimas
2016-03-21

Gerb. Lietuvos aktuarai,

Informuoju, kad šių metų kovo 31 d. 18 val. MIF, 103 a. įvyks Lietuvos aktuarų draugijos visuotinis susirinkimas.

Susirinkimo darbotvarkė:

1. Susirinkimo darbotvarkės patvirtinimas
2. 2015 finansinių ataskaitų patvirtinimas
3. Revizoriaus ataskaita
4. Draugijos pirmininko ataskaita
5. 2016 m. biudžeto patvirtinimas
6. Narystės pakeitimų tvirtinimas

Pagarbiai,
LAD pirmininkas

 
Profesionalumo žinių patikrinimas
2016-02-09

Aktuaro profesinės etikos (A2.1), aktuarinių standartų (A2.2) ir draugijos vidaus dokumentų (A2.3) žinių patikrinimas įvyks 2016 m. vasario 25 d., 18 val. Patikrinimas bus sudarytas iš dviejų dalių. Pirma dalis - aktuarinių standartų ir draugijos dokumentų žinių testas (A2.2 ir A2.3). Antroje dalyje bus vertinamos aktuaro profesinės etikos (A2.1) žinios (ši dalis buvo padengta Profesionalumo kursų metu, tad jų dalyviams aktuaro profesinės etikos žinių patikrinime dalyvauti nebūtina). Registracija vyksta el. paštu registracija(at)aktuarai.lt, registruojantis prašome pažymėti, kurių žinių patikrinime ruošiamasi dalyvauti.

Daugiau informacijos čia.

 
Baltijos aktuarų vasaros dienos 2015
2015-02-13

2015 metų liepos 17 - 19 dienas pažymėkite savo kalendoriuose, nes šiomis dienomis vyks Baltijos aktuarų vasaros dienos!  Renginyje laukiami aktuarai ir jiems prijaučiantys, o taip pat jų šeimų nariai. Vasaros dienos vyks sodyboje „Brazylija“ http://www.sodyba-brazylija.lt/ Rokiškio rajone.

 

Pagrindinė seminarų tema bus Mokumas 2. Pranešimai bus apie vis dar aktualias techninių atidėjinių skaičiavimo problemas, standartinės formulės taikymą ir įmonės rizikos profilį, FLAOR/ORSA procesą, aktuarinio valdymo klausimus.

Daugiau informacijos ir renginio programą rasite paspaudę nuorodą.

 
Dr. Gintaras Bakštys: veikiu dabar, aplodismentai palauks
2015-04-28

Lietuvos aktuarų draugija neįsivaizduojama be aktuarų; aktuarai – be reikiamo išsilavinimo. Kaip šie žmonės susiburia ir kaip gauna reikiamą kvalifikaciją? Į šį klausimą gali atsakyti nedaugelis. Vienas iš jų – pirmosios Lietuvoje įsteigtos Europos bendrovės vyriausiasis aktuaras, ilgametis LAD valdybos narys dr. Gintaras Bakštys.

Plačiau skaitykite čia.

 
Profesionalumo kursai
2015-04-27

2015 m. gegužės 12 dieną Lietuvos aktuarų draugija organizuoja aktuarinio profesionalumo kursus. Seminaro tikslas - aptarti įvairius praktinius, kasdieniniame darbe pasitaikančius aktuarų profesinės etikos kodekso taikymo pavyzdžius. Seminaro metu bus paliesti efektyvios komunikacijos, interesų konfliktų, kompetencijos, sąžiningumo ir kiti aktualūs klausimai.

 

Pranešėjas - Institute and Faculty of Actuaries atstovas Tony Hewitt.

 

Platesnė informacija ir renginio programa čia.

Kviečiame registruotis ir aktyviai dalyvauti! Lietuvos aktuarų draugijos nariams seminaras nemokamas.

 
Visuotinis narių susirinkimas
2015-04-27

2015 metų balandžio 8 d. vykusio visuotinio Lietuvos aktuarų draugijos susirinkimo protokolas, 2014 metų veiklos ataskaita, 2014 metų revizoriaus ataskaita, 2014 metų finansinės ataskaitos ir 2015 metų biudžetas yra registruotų narių skiltyje.

 
Visuotinis narių susirinkimas
2015-03-02

2015 metų balandžio 8 d. organizuojamas visuotinis Lietuvos aktuarų draugijos susirinkimas, kuris vyks MIF patalpose.

17 val. renkamės aptarti Aktuarų dienų organizacinius klausimus. Po aptarimo, apie 17.45 pradėsime visuotinį narių susirinkimą.

Detali darbotvarkė ir dokumentai bus paskelbti vėliau, tačiau vienas iš klausimų yra draugijos valdybos ir naujo pirmininko rinkimai. Taigi, kas norėtų padirbėti draugijos labui jai vadovaujant ir/ar draugijos valdyboje siūlykitės patys ar siūlykite kitus!

LAD Pirmininkas

 
Visuotinis narių susirinkimas
2014-11-04

Gerb. Lietuvos aktuarai,

2014 metų lapkričio 21 dieną vykusio visuotinio LAD susirinkimo protokolas, finansinės ataskaitos ir pakeistas drausminis kodeksas yra išsaugoti registruotų narių skiltyje.

 
Dr. Ričardas Juozas Kudžma: perpetuum mobile
2014-07-18

Aktuarai ir matematika, šachmatai, čiuožimas, pirtys, sodininkystė, stovėjimas ant galvos... Ar gali kas nors visa tai vienyti? Taip! Dr. Ričardas Kudžma. Jei kada su juo susidūrėte, neliksite abejingi, nes tai – žmogus, turintis tiek darbinių ir laisvalaikio interesų, kad galima pamanyti, jog jo para trunka bent 30 valandų.

Toliau skaitykite čia.

 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>

Page 1 of 2

English version
Lietuvos aktuarų draugija. Svetainės administratorius