Actuview nuotolinė konferencija

 

Pirmą kartą tarptautinė aktuarinė platforma actuview nuotoliniu būdu organizuoja savo internetinį renginį – nuotolinę actuview konferenciją “aoc2020”. Ši metinė konferencija sutelks atstovus ir ekspertus iš pasaulinės aktuarų bendruomenės aptarti aktualiausias aktuarines temas ir ne tik. Renginys yra aktualus aktuarams visame pasaulyje bei bus lengvai prieinamas kaip ir pats actuview.

Bendra “future | actuary” tema aprėps eilę sesijų apie dabartinę aktuarų profesijos plėtrą ir ateities iššūkius aktuarams dirbantiems tiek finansinėje industrijoje, tiek už jos ribų šiame skaitmeninio perversmo amžiuje.

Visi actuview vartotojai ir partneriai, o taip pat ir kiti aktuarai ir ekspertai iš viso pasaulio, kuriems minėta tema aktuali yra kviečiami dalyvauti ir prisidėti prie pagrindinio actuview renginio.

Renginys vyks rugsėjo 24 ir 25 dienomis. Jo metu daugiau kaip 25 sesijose bus tiriama daugybė konferencijos temos aspektų. Pirmąją dieną, lyderiai iš RGA ir Deloitte aptars aktuarų praktikos plėtrą, o antrąją dieną Tarptautinės Aktuarų Asociacijos (angl. International Actuarial Association), Tarptautinės CERA Asociacijos (angl. the CERA Global Association), Europos Aktuarų Asociacijos (angl. Actuarial Association of Europe) ir kitų nacionalinių aktuarų organizacijų (SOA, IFoA, DAV) prezidentai kalbės apie iššūkius aktuarų profesijoje.

Visą aktualią informaciją galima rasti renginio svetainėje. Renginio programą anglų kalba pdf formatu galite rasti čia.

Visi Lietuvos Aktuarų Draugijos nariai gali nemokamai užsiregistruoti actuview platformoje, kurioje bus galima stebėti konferenciją bei prieiti prie kito talpinamo turinio.