Europos aktuarų dienos 2021

Europos aktuarų asociacija (angl. Actuarial Association of Europe) kartu su Europos aktuarų akademija (angl. European Actuarial Academy) rengia pirmąsias Europos aktuarų dienas, kurios vyks šių metų birželio 2-ą ir 3-ią dienomis.

Kadangi sekantis Europos aktuarų kongresas nukeltas į 2022 dėl koronaviruso pandemijos, Europos aktuarų asociacija nusprendė surengti Europos aktuarų dienas tam, kad pasiūlytų unikalią galimybę visiems Europos aktuarams 2021 metais kelti kvalifikaciją, dalintis žiniomis bei plėsti profesinį pažinčių ratą.

Programą sudaro 4 aukšto rango plenariniai posėdžiai su gerai žinomų kviestinių pranešėjų pagrindinėmis temomis bei 20 papildomų pristatymų. Temos varijuos nuo naujausių žinių iš tradicinio aktuarinio darbo srities plėtros iki naujų sričių, tokių kaip augančios rizikos, duomenų mokslas ir kitų. Visos sesijos vyks renginio virtualioje platformoje, kurioje taip pat bus galima virtualiai bendrauti su tos sesijos dalyviais bei siųsti klausimus pranešėjams.

Be to, renginio metu platformos pagalba bus galima bendrauti ir ieškoti plėsti pažinčių ratą per pertraukėles. Bus galima bendrauti akis į akį su savo kolegomis, o taip pat susitikti grupėse su kitais dalyviais. Bendrauti taip pat bus galima ir Europos aktuarų dienų partnerių kabinose.

Tvarkaraštį, pranešėjus ir kitą aktualią informaciją galima rasti skrajutėje anglų kalba arba renginio svetainėje www.ead2021.org.

Į renginį jau galima registruotis. Registracijos mokestis į abi dienas yra 115 Eur (be mokesčių).

Europos aktuarų asociacija laukia jūsų Europos aktuarų dienose 2021!